Jaka jest różnica?
Różnica to bardzo cienka linia.
Kiedy ona jest?
Myślę, że zauroczenie jest wtedy,
kiedy nie myślisz o tej osobie cały czas,
kiedy na dźwięk jego imienia nie stajesz na równe nogi,
kiedy jego głos nie sprawia, że chcesz tylko jego słuchać bez końca,
kiedy jego dotyk nie wywołuje dreszczy na Twoim ciele,
i kiedy wiesz że możesz odejść od niego i będziesz potrafić żyć bez tej osoby,
Miłość,
jest wtedy,
kiedy skoczysz za nim w ogień bez zastanowienia,
i choćby sprawił Ci wiele bólu i lez i tak pozwolisz żeby wrócił,
choć na moment,
bo bezgranicznie tego chcesz,
i gdy nadarzy się choćby mała szansa żeby go zobaczyć lub gdzieś spotkać,
zrobisz wszystko by tam być i choćby na moment,
by tylko go widzieć i usłyszeć,
i według mnie miłość jest wtedy (niestety) kiedy jesteś z kimś innym a nadal o nim myślisz
i gdyby wrócił i zadzwonił,
że czeka na Ciebie na dole,
to bez zastanowienia wyjdziesz do niego...
kiedy nie myślisz o tej osobie cały czas,
kiedy na dźwięk jego imienia nie stajesz na równe nogi,
kiedy jego głos nie sprawia, że chcesz tylko jego słuchać bez końca,
kiedy jego dotyk nie wywołuje dreszczy na Twoim ciele,
i kiedy wiesz że możesz odejść od niego i będziesz potrafić żyć bez tej osoby,
Miłość,
jest wtedy,
kiedy skoczysz za nim w ogień bez zastanowienia,
i choćby sprawił Ci wiele bólu i lez i tak pozwolisz żeby wrócił,
choć na moment,
bo bezgranicznie tego chcesz,
i gdy nadarzy się choćby mała szansa żeby go zobaczyć lub gdzieś spotkać,
zrobisz wszystko by tam być i choćby na moment,
by tylko go widzieć i usłyszeć,
i według mnie miłość jest wtedy (niestety) kiedy jesteś z kimś innym a nadal o nim myślisz
i gdyby wrócił i zadzwonił,
że czeka na Ciebie na dole,
to bez zastanowienia wyjdziesz do niego...